Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské utkání SK Spartak Příbram

12. 10. 2011

  

 

 

 FK NB SK Spartak Příbram     6:1 (1:1)

 

 

 V domácím utkání jsme přivítali soupeře z Příbrami. Jelikož jsme do tohoto zápasu nastupovali z pozice vedoucího týmu soutěže, nic jiného než výhru jsme nebrali.

   V prvních minutách jsme však byli my, kdo v tomto zápase tahal za kratší konec. Soupeř, který měl v základní sestavě dva hráče ročníku mladších žáků, kteří patřili k jejich nejlepším a největším borcům na hřišti, šli do vedení v 9. min 0:1. To bylo však jediné, co na našem trávníku dokázali proměnit. Od 10. min jsme se do zápasu opřeli ze všech sil a hned v 11. min jsme srovnali skóre gólem, hráče Frýzka na 1:1. Do konce poločasu jsme si opět vytvořili několik tutovek, ale ty se nám nepovedlo proměnit. Do druhého poločasu jsme provedli několik změn v rozestavení hráčů, které znamenali to, že jsme soupeře začali přehrávat ještě více. Vedení nám vystřelil ve 48. min nádhernou brankou hráč Krejčí, který dokázal skórovat z pozice stopera. Od té doby bylo jasné, že tento zápas dovedeme do vítězného konce. Na 3:1 zvýšil v 50. min hráč Zhukovskyy a po něm se ještě trefili hráči Strapko, Babovák a Frýzek. Hosté se ještě pokusili v posledních minutách o snížení stavu, ale vždy nás podržel náš gólman Pospíšil. Proto zápas skončil při aktivním skóre 6:1.

   Soupeř druhý poločas odpadl po fyzické stránce a nám nic nebránilo v tom, abychom si v klidu připsali tři body. K mému obdivu zmiňovaní hráči hostů, ročníku 99, se neobjevili v zápase mladšího výběru. =D

 

Branky: 11, 65. min Frýzek, 48. min Krejčí, 50. min Zhukovskyy, 58. min Strapko, 64. min Babovák

Sestava: Pospíšil – Novák, Novotný, Šmejkal – Zhukovskyy – Krejčí, Strapko, Frýzek, Douděra – Starý, Babovák

Střídání: Palička > Šmejkal (35´)